Pranešimai

Ilgai laukta #VYNOTEKA BAZĖ jau atvėrė savo duris!
Nekantriai lauksime Jūsų Vilniuje, adresu Liepkalnio gatvė 97b.  Apsilankykite ir atraskite naujus bei jau pamėgtus skonius už ypatingas kainas!  Didžiausia VYNOTEKA – mažiausios kainos!
SKAITYTI DAUGIAU
Nauja #VYNOTEKA parduotuvė Molėtuose, adresu Sakalo g. 3!
Šiandien duris atvėrė dar viena nauja #VYNOTEKA parduotuvė!  Ji įsikūrusi Molėtuose, adresu Sakalo g. 3. Čia rasite naujų ir jau pamėgtų prekių asortimentą, laukiame Jūsų! 
SKAITYTI DAUGIAU
Nauja #VYNOTEKA parduotuvė Kaune, Pramonės pr.61A!
Šiandien duris atvėria nauja #VYNOTEKA parduotuvė Kaune!  Čia rasite platų naujų ir jau pamėgtų prekių asortimentą, užsukite!
SKAITYTI DAUGIAU
Nauja #VYNOTEKA parduotuvė Mažeikiuose!
Šiandien duris atvėrė nauja #VYNOTEKA parduotuvė Mažeikiuose, Skuodo 12C!   Čia rasite platų naujų ir jau pamėgtų prekių asortimentą.  Užsukite! 
SKAITYTI DAUGIAU
Nauja #VYNOTEKA parduotuvė Radviliškyje!
Apsilankykite naujoje #VYNOTEKA parduotuvė Radviliškyje!  Čia rasite platų naujų ir jau pamėgtų prekių asortimentą.
SKAITYTI DAUGIAU
ATSINAUJINOME! Žeimių g. 21, Jonavoje
Džiaugiamės pranešdami puikią naujieną - atnaujinome Jonavoje, Žeimių g. 21, įsikūrusią #VYNOTEKA parduotuvę. Išskirtiniai pasiūlymai bei dar didesnis naujų ir jau pamėgtų prekių asortimentas.
SKAITYTI DAUGIAU
ATSINAUJINOME! J. Basanavičiaus g. 80, Kėdainiuose
Džiaugiamės pranešdami puikią naujieną - #VYNOTEKA, esanti J. Basanavičiaus g. 80, Kėdainiuose, atsinaujino! Mėgaukitės gyvenimu dabar, juk jis yra skanus!
SKAITYTI DAUGIAU
Sveikiname su šv. Velykomis!
Sveikiname su šv. Velykomis ir linkime saulėtų dienų bei labai gardžių šventinių patiekalų!
SKAITYTI DAUGIAU
#ATIDARYMAS VYNOTEKA Vingio g. 31, Klaipėda
#ATIDARYMAS  Puikios naujienos - jau nuo šiandien atidarome dar vieną VYNOTEKA parduotuvę Klaipėdoje. Išskirtines nuolaidas ir platų mūsų prekių asortimentą rasite Vingio g. 31.
SKAITYTI DAUGIAU
Naujos #VYNOTEKA parduotuvės atidarymas Kuršėnuose!
Jau nuo šiandien platų mūsų prekių asortimentą rasite naujoje parduotuvėje, įsikūrusioje Vytauto g. 30, Kuršėnuose!   
SKAITYTI DAUGIAU
ATSINAUJINOME!
 Jau nuo šiandien galite apsilankyti atnaujintoje #VYNOTEKA parduotuvėje, esančioje PC „Helios City” Savanorių pr. 1, Vilniuje.  
SKAITYTI DAUGIAU
Pristatome labai skanią naujieną - „With love from nature“!!
Pristatome labai skanią naujieną – „With love from nature“ džiovintus vaisius iš saulėtosios Ganos Respublikos!  Ekologiškai pagaminti, be jokių pridėtinių cukrų, be GMO. Mėgaukitės sveikais užkandžiais su #VYNOTEKA!
SKAITYTI DAUGIAU
Nauja parduotuvė adresu Senasis Ukmergės kelias 46A, Užubaliai, Vilniaus raj.
Puikios naujienos! Jau nuo šiandien duris atveria naujoji #VYNOTEKA parduotuvė Užubaliuose. Čia rasite Išskirtinius pasiūlymus bei platų naujų ir jau pamėgtų prekių asortimentą. Naujos parduotuvės adresas: Senasis Ukmergės kelias 46A, Užubaliai, Vilniaus raj.  
SKAITYTI DAUGIAU
Mėgaukitės karštu kalėdiniu gėrimu!
Švenčių jaukumas prasideda nuo cinamonu ir apelsinais kvepiančios arbatos puodelio, kuris idealiai tinka su pačiais įvairiausiais šventiniais pyragais, ypač su itališkuoju „Panettone“.    Šiai arbatai jums reikės:  Vieno apelsino; Vienos cinamono lazdelės;. Vienos citrinos; 5 vnt. gvazdikėlių; 100 ml. šviežiai spaustų apelsinų sulčių; Vieno šaukšto juodosios arbatos.    Paruošimas:  Į puodą sudėkite juodąją arbatą, gvazdikėlius, cinamono lazdelę. Užpilkite juos verdančiu vandeniu bei sudėkite griežinėliais supjaustytą citriną su apelsinu.  Įpilkite apelsinų sultis ir 1-2 minutes pavirkite (iki kol užvirs). Mėgaukitės karštu kalėdiniu gėrimu!
SKAITYTI DAUGIAU
Šventinis VYNOTEKA parduotuvių darbo laikas
SKAITYTI DAUGIAU
Nauja #VYNOTEKA Vievyje
Nauja #VYNOTEKA parduotuvė Vievyje, Kauno g. 24. Išskirtiniai pasiūlymai bei itin platus prekių pasirinkimas!    Apsipirkti galite ir internetu: https://www.vynoteka.lt/eshop
SKAITYTI DAUGIAU