Pranešimai

Šiandien Kėdainiuose atidaryta atsinaujinusi VYNOTEKA parduotuvė! VALIO!
Kviečiame apsilankyti ir atrasti dar daugiau puikių pasiūlymų bei išskirtinių skonių.   Atsinaujinusios ir dar didesnės „Vynoteka“ parduotuvės ieškokite adresu: J. Basanavičiaus g. 80, Kėdainiuose.  Lauksime Jūsų, juk su VYNOTEKA #GyvenimasYraSkanus! 
SKAITYTI DAUGIAU
Šiandien Vilniuje duris atvėrė atsinaujinusi ir dar didesnė VYNOTEKA parduotuvė prekybos centre BIG!
Džiaugiamės galėdami pasiūlyti išskirtinius skonius ir geriausius pasiūlymus dar arčiau Jūsų!   Apsilankykite ir įsitikinkite, kad su VYNOTEKA #GyvenimasYraSkanus.
SKAITYTI DAUGIAU
Atsinaujinusi VYNOTEKA parduotuvė prekybos ir pramogų centre „Ozas“, Vilniuje!
Šiandien atidaryta atsinaujinusi VYNOTEKA parduotuvė prekybos ir pramogų centre „Ozas“, Vilniuje. VALIO! Kviečiame apsilankyti ir atrasti dar daugiau puikių pasiūlymų bei išskirtinių skonių.  Su VYNOTEKA #GyvenimasYraSkanus – įsitikinkite tuo patys.
SKAITYTI DAUGIAU
Nauja #VYNOTEKA parduotuvė Elektrėnuose!
Išskirtiniai skoniai ir geriausi pasiūlymai dar arčiau Jūsų! Šiandien Elektrėnuose duris atvėrė nauja VYNOTEKA, kurią rasite adresu Sabališkių g. 1U. Lauksime atvykstant Elektrėnų gyventojų ir miesto svečių, juk su VYNOTEKA #GyvenimasYraSkanus.
SKAITYTI DAUGIAU
Duris po rekonstrukcijos atvėrė dar modernesnė VYNOTEKA parduotuvė, esanti PC „Banginis”, P. Lukšio g. 34, Vilniuje!
Vynoteka PC „BANGINIS” P. Lukšio g. 34. Vilnius atidarytas po rekonstrukcijos, kur įdiegta daug naujovių. Atnaujintas interjeras, kuriame daug šviečiančios, puošiančios reklamos su mūsų svarbiausiais prekės ženklais. Pirmą kartą Vynoteka istorijoje įdiegtos savitarnos kasos ir interaktyvus lentynos galas, kuris gali „bendrauti“ su pirkėju teikiant jam informaciją apie tame lentynos gale eksponuojamus produktus. Šis sprendimas ne tik pirmas Vynoteka parduotuvės, bet ir pirmas Lietuvoje.  
SKAITYTI DAUGIAU
Gardūs užkandžiai ir išskirtiniai skoniai dar arčiau Jūsų!
Šiandien duris atvėrė nauja VYNOTEKA parduotuvė, įsikūrusi Kaune, Jonavos g. 60, PC „River Mall“. Lauksime Jūsų apsilankant, juk su VYNOTEKA #GyvenimasYraSkanus!  
SKAITYTI DAUGIAU
VYNOTEKA - geriausi klientų aptarnavime!
Projekte „Pagirkime aptarnavimą”, kurio tikslas gerinti klientų aptarnavimo kokybę Lietuvoje, tapome geriausiai klientus aptarnaujančia įmone savo srityje 2021 m.
SKAITYTI DAUGIAU
Atsinaujinusi ir dar didesnė VYNOTEKA Utenoje, PC „Norfa“!
Šiandien Utenoje duris atvėrė atsinaujinusi ir dar didesnė VYNOTEKA parduotuvė! Nauji skoniai ir išskirtiniai pasiūlymai laukia Jūsų Basanavičiaus g. 127, PC „Norfa“.  #GyvenimasYraSkanus su VYNOTEKA
SKAITYTI DAUGIAU
Atsinaujinusi ir dar didesnė VYNOTEKA jau atvėrė duris Kaune, PC „Savas”!
Džiugiai pranešame, kad atsinaujinusi ir dar didesnė VYNOTEKA jau atvėrė duris Kaune, prekybos centre „Savas”!  Apsilankykite ir atraskite naujus bei jau pamėgtus skonius. Lauksime Jūsų Kaune, Savanorių pr. 346. Su „Vynoteka” #GyvenimasYraSkanus 
SKAITYTI DAUGIAU
Atsinaujinusi VYNOTEKA Jonavoje!
Atsinaujinusi ir dar didesnė VYNOTEKA parduotuvė jau laukia jonaviškių ir miesto svečių!  Čia Jus pasitiks gausus įvairių prekių asortimentas ir išskirtiniai pasiūlymai.  Ši „Vynoteka“ parduotuvė įsikūrusi Jonavoje, Žeimių g. 21. Atsipūskite ir leiskite sau mėgautis, juk #GyvenimasYraSkanus!  Sutaupykite Velykoms VYNOTEKOJE!  Gyvenimas yra skanus,  ypač per Velykas!
SKAITYTI DAUGIAU
Biržuose duris atvėrė atnaujinta VYNOTEKA parduotuvė!
Biržuose duris atvėrė atnaujinta „Vynoteka“ parduotuvė!  Nauji ir mylimi produktai Jūsų lauks J. Basanavičiaus g. 1. Atminkite, su VYNOTEKA #GyvenimasYraSkanus!  
SKAITYTI DAUGIAU
Alytuje duris atvėrė atnaujinta VYNOTEKA parduotuvė!
Šiandien Alytuje duris atvėrė atnaujinta #VYNOTEKA parduotuvė! Ją rasite „RIMI“ prekybos centre, adresu Naujoji g. 7E–1, čia Jus pasitiks platus naujų ir jau pamėgtų prekių asortimentas. #GyvenimasYraSkanus su VYNOTEKA!
SKAITYTI DAUGIAU
Nauja VYNOTEKA Pavilnionių g. 55, Vilniuje!
Puikios naujienos: šiandien duris atvėrė dar viena VYNOTEKA parduotuvė Vilniuje! Labai džiaugiamės, kad naujus ir pamėgtus skonius galite atrasti arčiausiai savo namų.  Naująją #VYNOTEKA rasite Pavilnionių g. 55, Vilnius
SKAITYTI DAUGIAU
Džiugiai pranešame, kad nauja VYNOTEKA jau atvėrė duris Šilalėje!
Miesto gyventojų ir svečių lauks išskirtiniai pasiūlymai bei nauji ir jau pamėgti skoniai.  Lauksime Jūsų adresu - Struikų g. 2, Šilalė!
SKAITYTI DAUGIAU
Ilgai laukta VYNOTEKA BAZĖ jau atvėrė savo duris!
Nekantriai lauksime Jūsų Vilniuje, adresu Liepkalnio gatvė 97b.  Apsilankykite ir atraskite naujus bei jau pamėgtus skonius už ypatingas kainas!  Didžiausia VYNOTEKA – mažiausios kainos!
SKAITYTI DAUGIAU
Nauja #VYNOTEKA parduotuvė Molėtuose, adresu Sakalo g. 3!
Šiandien duris atvėrė dar viena nauja #VYNOTEKA parduotuvė!  Ji įsikūrusi Molėtuose, adresu Sakalo g. 3. Čia rasite naujų ir jau pamėgtų prekių asortimentą, laukiame Jūsų! 
SKAITYTI DAUGIAU