Apie mus

Vyno pasaulio platybės beribės, todėl visada smagu turėti draugą, kuris padės jame nepasiklysti. Didžiausias specializuotų alkoholinių gėrimų parduotuvių tinklas „Vynoteka“ – būtent toks Jūsų draugas. Profesionalus, patikimas ir ilgalaikis.

Šiuo metu bendradarbiaujame net su 75–iais vynų gamintojais iš viso pasaulio. Per ilgą laiką sugebėjome sukurti stiprius draugiškus ryšius su mūsų tiekėjais ir tai suteikia galimybę pasiūlyti pirkėjams itin platų prekių asortimentą išskirtinai patraukliomis kainomis. Taip pat bendradarbiaujame ir su vietiniais tiekėjais, užtikrindami savo klientams didelę rinkoje esančių gėrimų pasiūlą – daugiau nei 1,500 vynų, per 300 pasaulyje pripažintų alaus rūšių ir nuolat augantį kitų alkoholinių gėrimų pasirinkimą.

Apsilankę bet kurioje iš 91 mūsų tinklo parduotuvių atrasite unikalią pirkimo patirtį. Ją užtikrina modernus, šiuolaikiškas prekių išdėstymas, įvairūs pasiūlymai ir, žinoma, puikus, profesionalus ir draugiškas aptarnavimas. „Vynotekos“ darbuotojai – aistringi savo srities žinovai, visada pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus, patarti, padėti išsirinkti reikiamą prekę.

Didelė profesionalių darbuotojų komanda atrenka prekes ir mūsų internetiniams pasiūlymams, kruopščiai pateikdama išsamius ir profesionalius vynų aprašymus, naudingą vyno patiekimo informaciją, įdomius vyno ir maisto derinių pavyzdžius bei asmeniškai Jums rekomenduoja jūsų poreikius atitinkančius gėrimus.