Aktuali informacija karantino metu

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu dėl karantino įvedimo LR teritorijoje ir paskelbtų nurodymų dėl maisto prekių parduotuvių darbo,  VYNOTEKA administracija praneša, kad VYNOTEKA parduotuvės karantino metu dirbs. 

Darbo laikas nekeičiamas – I-VI: 10-20; VII: 10-15,  tačiau Vyriausybei patikslinus karantino taisykles, jis gali būti kreguojamas ir bus skelbiamas https://www.vynoteka.lt/vynoteka-parduotuves.

Siekiame užtikrinti būtiniausių maisto produktų ir vandens prieinamumą gyventojams, bei garantuoti savo darbuotojų bei pirkėjų saugumą.

Visose parduotuvėse yra įrengti rankų dezinfekavimui skirti terminalai. Dezinfekavimo priemonėmis prašome naudotis visus lankytojus iš karto atėjus į parduotuvę, esant reikalui, prašome klausti salės darbuotojų kur jie yra.

Tikimės visų atsakingo požiūrio ir prašome eiti į VYNOTEKA parduotuves esant tikriems, kad nekeliate pavojaus sau ir kitiems.

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS ĮSAKYMU NUTRAUKIAMA VYNOTEKOSE ESANČIŲ TAROMATŲ VEIKLA IKI ATSKIRO PRANEŠIMO.